Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
депутатами районної ради сьомого скликання

 

 

№ п/п

Прізвище, Ім’я та

По-батькові

Партійна принадлежність

Час прийому

Адреса прийому

1

АРНАУТ
Олександр Миколайович

"Опозиційний блок"

2-й вівторок місяця

з 13.00 до16.00 год.

м. Гайворон,, вул. В.Стуса, 3 є

 офіс "АВІК"

2

БІЛОДІД
Сергій Віталійович

ВО "Батьківщина"

4-а п’ятниця місяця

з 9.00 до 12.00 год.

м. Гайворон,
вул. Великого Кобзаря, 7

(2 поверх)

громадська приймальня
ВО "Батьківщина"

3

ГОНЧАРУК
Валерій Вікторович

Радикальна Партія Олега Ляшка

3-й понеділок місяця

з 9.00 до 12.00год.

м. Гайворон,
площа Героїв Майдану, 5

депутатська кімната районної ради

4

ГРАБОВА
Зоя Петрівна

ВО "Батьківщина"

4-а середа місяця

з 9.00 до 12.00 год.

м. Гайворон,
площа Героїв Майдану, 5

депутатська кімната районної ради

5

КЛИКАЧ
Ярослав Ігорович

Радикальна Партія Олега Ляшка

4-й четвер місяця

з 9.00 до 12.00 год.

м. Гайворон,
площа Героїв Майдану, 5

депутатська кімната районної ради

6

МАРАХОВСЬКИЙ
Ігор Володимирович

Радикальна Партія Олега Ляшка

1-а п'ятниця місяця

з 9.00 до 12.00 год.

м. Гайворон,
площа Героїв Майдану, 5

депутатська кімната районної ради

7

СИРОТА
Юрій Васильович

ВО "Батьківщина"

2-й четвер місяця

з 14.00 до 17.00 год.

м. Гайворон,
вул. Шкільна,1

 офіс ФГ "Олена"

8

РЯБОКУЧМА
Микола Семенович

Партія пенсіонерів України

3-й вівторок місяця

з 9.00 до 12.00 год.

м. Гайворон,
площа Героїв Майдану, 5

депутатська кімната районної ради

2-й п'ятниця місяця

з 09.00 до 12.00 год.

Хащуватська сільська рада

9

БЕНДЯК
Олег Валерійович

БПП "Солідарність"

4-й четвер місяця

з 14.00  до 17.00 год.

смт.Завалля,
вул.Південна 3

офіс фірми

10

ВОЙТЕНКО
Григорій Вікторович

БПП "Солідарність"

1-а середа місяця

з 10.00 до 12.00 год.

 Вікнинська сільська рада

11

ГІРНИК
Дмитро Володимирович

ВО "Батьківщина"

кожна п'ятниця місяця

з 08.30 до 10.30 год.

Сальківська селищна рада

12

ГОЙДА
Володимир Валентинович

БПП "Солідарність"

4-а п'ятниця місяця

з 14.30 до 17.00 год.

Червоненська сільська рада

13

ГРОМОВИЙ
Олег Володимирович

БПП "Солідарність"

2-а п'ятниця місяця

з 14.00 до 16.00 год.

Могильненська сільська рада

14

ДУМАНСЬКИЙ
Андрій Анатолійович

Радикальна Партія Олега Ляшка

1-й вівторок місяця

з 13.00 до 16.00 год.

Заваллівська селищна рада

15

ЗАТОВРСЬКА
Лариса Олександрівна

ВО "Батьківщина"

1-а середа місяця

з 14.00 до 16.00 год.

Берестягівська сільська рада

16

КАПІНУС
Наталія Володимирівна

"Опозиційний блок"

1-й понеділок місяця

з 09.00 до 12.00 год.

Котовська сільська рада

17

КАРТАШОВА
Алла Василівна

ВО "Батьківщина"

1-й четвер місяця

з 13.00 до 15.00 год.

Мощенська сільська рада

18

КРОТЬ
Петро Михайлович

"Громадянська позиція"

4-й четвер місяця

з 12.00 до 15.00 год.

Таужненська сільська рада

19

ЛАБАН
В'ячеслав Васильович

БПП "Солідарність"

4-а субота місяця

з 10.00 до 14.00 год.

Соломіївська сільська рада

20

ЛЕГУН
Сергій Трохимович

"Опозиційний блок"

кожна середа місяця

з 08.30 до 10.30 год.

Сальківська селищна рада

21

ЛЯЩЕНКО
Віталій Федорович

БПП "Солідарність"

1-й, 3-й вівторок місяця

з 15.00 до 17.00 год.

Заваллівська селищна рада

22

МЕНЧІЙ
Юрій Васильович

"Опозиційний блок"

4-й вівторок місяця

з 08.00 до 12.00 год.

Жакчицька сільська рада

23

ОПАЛЕНКО
Анатолій Якович

Громадянська позиція

4-й понеділок місяця

з 08.00 до 12.00

офіс ФГ "Лан" с. Бандурове

24

ОПАЛЕНКО
Тамара Дмитрівна

Партія пенсіонерів України

3-й вівторок місяця

09.00 до 12.00 год.

Чемерпільська сільська рада

25

ПОЙДА
Віталій Васильович

"Громадянська позиція"

1-а середа місяця

з 09.00 до 12.00 год.

Солгутівська сільська рада

26

ПОЛІЩУК
Микола Сергійович

БПП "Солідарність"

1-а середа місяця

з 15.00 до 17.00 год.

Тополівська сільська рада

27

ПУСТОВОЙТ
Валентин Григорович

Громадянська позиція

остання субота місяця

 з 9.00 до 12.00 год.

с. Бугове, вул. Юзефпільська, 18

господарство ФГ "Людмила"

28

РУБІЖЕВИЧ
Валерій Вікторович

БПП "Солідарність"

1-й вівторок місяця

з 09.00 до 12.00 год.

Чемерпільська сільська рада

29

ФОМІН
Станіслав Феодосійович

ВО "Батьківщина"

2-а середа місяця

з 15.00 до 17.00 год.

Тополівська сільська рада

30

ХМАРА
Наталія Сергіївна

ВО "Батьківщина"

3-й четвер місяця

з 15.00 до 17.00 год.

Солгутівська сільська рада

31

ХОМЕНКО
Вадим Вікторович

БПП "Солідарність"

2-а середа місяця

з 09.00 до 12.00 год.

Долинівська сільська рада

32

ХОРОЛЕНКО
Наталія Валентинівна

Громадянська позиція

2-й, 4-й вівторок місяця

з 15.00 до 17.00 год.

Заваллівська селищна рада